Idag fick jag en snilleblixt,,inte för min egen del,jag är nog för ärlig,så jag platsar inte..Men någon kanske finner mitt förslag som helt OK..
Idag fick jag en snilleblixt,,inte för min egen del,jag är nog för ärlig,så jag platsar inte..Men någon kanske finner mitt förslag som helt OK..
Tråkiga jag då….. Fattar att det är ett skämt. Men blir lite trött på alla hån emot de som engagerar sig och blir politiker….som ingen annan vill. De flesta politiker drivs av ett enormt engagemang.
Om banker däremot kan jag säga att folk som rånar banken får stränga fängelsestraff, men banken som rånar staten och spararna får höga bonusar.
Tocke där händer ALLRI i Amerikat !!!
(Pinoccio-näsan växer och växer) 🙂
Jaha du,,tror jag vad jag vill om,,,Långnäsa..Haé Kram.
Haha! Om jag nu inte trivdes så himla bra som Ama de casa så skulle jag definitivt sadla om och bli politiker 😀
Hahahah! Jag tror jag dööör så himla bra! Är det så dom tänker? Kram
haha….så bra tips…men du är ju inte först där…det finns väl några som har praktiserat det redan om jag inte minns fel…haha
kram
Inget för mej.Jag är för ärlig! Kram!