Dagens fakta 28 Juni.


Dagens namn

Leo

Namnbetydelse Leo

Lokalt väder i Skutskär

+11° C Vind 2 m/s Klart och uppehållsväder Känns som+11° Lufttryck 1010 hPa Daggpunkt+9° Fuktigh 85 % Sikt 37010 m Soluppgång 03:21 Solnedgång 22:24 Dagens längd 19 h 2 min.

Profilbild för Okänd

Författare: farfar hebbe

Pensionär som tycker om att resa,fotografera och lyssna på Country musik..Född i Södra Lappland för en herrans massa år sen.

3 reaktioner till “Dagens fakta 28 Juni.”

  1. Jag blir lite orolig när det inte finns dagens fakta idag, men jag hoppas du mår bra.

    Nä du, det gick inte alls, jag kan inte logga in på den nya testbloggen heller, så konstigt för jag har nät till annat så det borde väl vara någon inställning hos blogg.se. Och något svar på mailen får jag inte så jag kanske är helt utestängd. skapade en testblogg på en annan portal, men förstår inte hur det fungerar. Näst sista försöket blir att gå upp till exmannen och låna hans wifi, fungerar det så är det väl min delning från mobilen som inte räcker och då har jag nog bloggat klart.

    Kram

  2. Nu har jag en annan idé om varför jag inte kommer in, men behöver hjälp av Martin, han kommer om två veckor. Under tiden skapar jag en ny blogg på samma portal för att se hur det går, mer om det senare.

    Kram

Lämna en kommentar